הזמן עכשיו
התקשרו כעת
+

טיול רומנטי בקרוואן

אם אתם מעוניינים בחופשה מיוחדת ורומנטית, קבלו...

  1. ראשי
  2. מידע שימושי
  3. טיול רומנטי בקרוואן
  • Nofey Moledet
  • מאי 28, 2019
  • 0 Comments

טיול רומנטי בקרוואן

טיול רומנטי בקרוואן

טיול רומנטי בקרוואן

אתם זוג צעיר שרוצה לצאת לטיול יחד. אין לכם תקציב גדול כל כך ובכל זאת אתם מרגישים שמגיעה לכם חוויה מיוחדת יחד. או שאולי אתם זוג מבוגר שהתפנו לו כמה ימי חופשה ורוצה להזרים קצת רומנטיקה לקשר שלו. כך או כך, החוויה היא דומה: אתם מתלבטים- מלון מפואר? צימר בצפון? אולי בכלל אוהל סיירים בשטח? ואז אתם נתקלים באופציה של השכרת קרוואן לזוגות. אם אתם מעוניינים בחופשה מיוחדת ורומנטית, בדקו את האפשרות הזאת היטב. רבים מצאו שזוהי הדרך הטובה ביותר לטייל יחד באופן לא שגרתי, אך רומנטי יותר מכל.

בית קטן משותף

השכרת קראוון לזוגות היא קודם כל פתרון נוח, שיאפשר לכם לטייל בקצב שלכם, ולכל מקום שתרצו. אך יש לכך גם יתרון רומנטי לא מבוטל- אין יותר כיף מלנסוע יחד, בבית קטן משלכם, ממקום למקום. בלילה תשכבו יחד במיטה זוגית קטנה, ובבוקר תפתחו את הדלת ותצאו לשתות קפה ב’גינה’ היפהפיה שלכם. טיול קראוון בארץ הוא בדיוק דרך האמצע בין מלון לאוהל- מצד אחד אתם נמצאים בבית נייד בחיק הטבע, ומצד שני הבית הזה נוח, מפנק ונקי.

מתנה ליום הנישואין

השכרת קראוון לזוגות יכולה להיות גם מתנה מושלמת עבור יום נישואין, או עבור יום השנה המשותף שלכם. כמו כן אפשר לעשות זאת גם לקראת יום ההולדת של בן או בת הזוג. שימו בצד את הטבעות, השרשראות, הספרים והדיסקים. השנה אתם הולכים על הרעיון המיוחד ביותר שישנו. זוהי מתנה משולמת- חוויתית, לא שגרתית, ורומנטית מאין כמוה. אין ספק שטיול משותף בקרוואן יחזק את הקשר ביניכם וייתן לכם הזדמנות לחוות זה או זו כפי שלא חוויתם מעולם.

השכרת קרוואן לזוגות אמנם נפוצה מאוד בארצות הברית ובאירופה, אך התחום הזה החל לתפוס תאוצה גם בארץ שלנו בשנים האחרונות. כיום רבים יעידו שהטיול המשותף שעשו בקרוואן היה אחת החופשות היותר מרגשות וטובות שעשו יחד. אחרי הכל, המפתח לחיי זוגיות טובים ושמחים הוא גיוון- וטיול שכזה הוא ללא ספק אחד הדברים היותר מיוחדים שתוכלו להעלות על דעתכם.
Lost your password?

User registration is disabled for now. Contact site administrator.